Ebru GENÇKIRLI GÜLER

Psikolog Ebru GülerPsikolog Ebru GENÇKIRLI GÜLER

Uzman Psikolog Ebru Güler 

Psikolog / Evlilik Danışmanı / EMDR Terapisti

İzmir Özel Türk Koleji Anadolu Bölümü’nü bitirdikten sonra 1996 yılında Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümü ‘nden mezun oldu.

1996 -1997 yılları arasında Psikiyatrist Dr. Osman Seçkin süpervizyonu altında klinik görüşme deneyimi kazandıktan sonra 1997 -2004 döneminde Alsancak Özel Beyaz Balon Anaokulu’nda psikolog ve yönetici olarak görev almıştır.

2004 2009 tarihleri arasında Psikiyatrist Dr. Anna Erdoğan ile birlikte Yetişkin Danışmanlığı , Evlilik Terapisi,Ergen Terapileri ve EMDR alanlarında çalıştı. 2009 yılında Şölen Çamlı İnce ile Empati İzmir Danışmanlık Merkezi ‘ni kurdu.

Çalışmalarını Yetişkin Danışmanlığı , Çift ve Evlilik Terapistii , Ergen Danışmanlığı , Bilişsel Davranışçı Terapi Teknikleri ve EMDR üzerinde devam ettirmektedir.

Mesleki alanda 24 yıllık, EMDR alanında 19 yıllık Terapi tecrübesi bulunan Psikolog Ebru GENÇKIRLI GÜLER evli ve bir kız çocuğu annesidir.

Çalışma ve Uzmanlık Alanları

  • Yetişkin Danışmanlığ
  • Çift ve Evlilik Terapileri
  • Ergen Danışmanlığı
  • Bilişsel Davranışçı Terapi
  • EMDR

Yüz yüze Terapi yada online terapi seçenekleri ile danışanlarına hizmet veren Ebru Gençkırlı Güler İzmir Karşıyaka  Bostanlı semtinde faaliyetlerine 20 senedir devam eden Empati Psikolojik Danışmanlık ve Psikoterapi Merkezinde görev almaktadır.

Randevu için iletişim sayfamızdan yada online terapi seansları için online psikolog seçeneği seçerek randevu alabilirsiniz.

Bizi Facebook sayfamızdan takip ederek güncel konular hakkındaki paylaşımlarımıza ulşabilirsiniz.

Randevu Al