İzmir Nefes Terapisi

Nefes Terapisi İzmir

Nefes Aldığımız Sürece Varız

Nefes Terapisi İzmir :   Doğal Nefes Terapisi / Nefes Seansı nedir?  Doğal Nefes Seansları her şekilde daha sağlıklı ve huzurlu olabilmenin en güvenli ve en kolay yolu. Doğal Nefes seansları üç seviyede ilerliyor; Beden, zihin ve ruh. Seanslarda nefes koçu desteğiyle beden doğru ve doğal nefesi öğrendiğinde bilinçaltında bulunan ve bizi limitleyen düşünce sistemleri de arınmaya başlıyor. Seanslarda çoğu kişi üst farkındalık düzeylerine ulaştığını, hayatı net bir şekilde algılayabildiklerini söylüyor.

Nasıl çalışıyor?

Seanslarda kullandığımız derin, tam, bağlantılı nefes sayesinde bedenimizde büyük enerji açılımları olmaya, böylelikle bilinçaltının derinliklerine ulaşabilmeye başlarız. Limitli nefes alışkanlıkları açıldıkça beden oksijenle, yaşam enerjisiyle dolmaya başlar. Nefesi özel nefes alışveriş şekilleri, tonlama egzersizleri, afirmasyonlar ve seans öncesinde belirlediğimiz niyetlerle kolaylıkla açabiliyoruz. Bu metod doğal, kolay ve kısa sürede verdiği gözle görülür sonuçlarla var olan dönüşüm metodları içerisinde en tatmin edici olanıdır. Özel bir yetenek, efor veya fiziksel durum gerektirmeyen doğal nefes seansları herkes tarafından yapılabilir.

Doğal Nefes seansında ne yapılıyor?

Doğal nefesin ne olduğu… Nefesin açılmasının, doğal nefes almanın bize fiziksel,mental,duygusal ve ruhsal seviyede ne gibi yararlar sağladığı… Doğal nefese nasıl sahip olacağımızı …Nefesimizi açmak ,limitleyici nefes alışkanlıklarımızdan arınmak için ne yapmamız gerektiğini öğreniyor olacağız…

  1. Nefes koçumuz ,verdiği bilgiler sonrasında tam bir nefes seansı yapıyor ve seans sonrasında;
  2. Nefes kapasitemizin ne kadarını kullanıyoruz?
  3. Nasıl nefes alıyoruz?
  4. Nefes alış veriş şeklimiz yaşamımızı nasıl etkiliyor?
  5. Doğal nefes alıyor olsaydık yaşadığımız hangi sıkıntılar , problemler ortadan kalkacaktı?

Sorularına cevap bulabiliyoruz…

Randevu Al